Schwarzenegger powraca! "Terminator: Genisys" w kinach od 1 lipca

2015-06-30 12:12:37 (ost. akt: 2015-07-01 23:53:24)
Schwarzenegger powraca! Terminator: Genisys w kinach od 1 lipca

Autor zdjęcia: materiały prasowe

Po raz kolejny Arnold Schwarzenegger wcieli się w postać terminatora. Filmem zajął się Alan Taylor, znany reżyser serialowy, odpowiedzialny za produkcję m. in. : "Rodziny Soprano", "Rzymu", "Seksu w wielkim mieście", "OZa", "Mad Mena", "Zakazanego imperium"i "Gry o Tron".

Niedaleka przyszłość. W roku 2029 John Connor stoi na czele podziemia, walcząc z zagrażającymi ludzkości cyborgami. W tej nierównej walce musi zmierzyć się z siłami przeszłości i … przyszłości. Aby zapewnić sobie życie, wysyła w przeszłość zaufanego porucznika Kyle'a Reese'a, który musi uratować matkę Connora przed śmiercią. Ale to, czego się dowiaduje, zmienia wszystko. Oprócz Ziemi A i Ziemi B istnieje jeszcze jedno uniwersum – C, które ma stać się miejscem dla ludzkości. Tymczasem SkyNet szykuje się do najpotężniejszej wojny w dziejach. Wojny, której celem jest zgładzenie gatunku ludzkiego.

Na srebrnym ekranie oprócz Arnolda Schwarzeneggera zobaczymy m. in. Jasona Clarke, Emilie Clarke, Jaia Courtney'a i J.K. Simmonsa. W kinie Helios!

Zobacz oficjalny zwiastun filmu:Oprac. ad

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB