Horror Krampus. Duch Świąt w kinach od 4 grudnia

2015-12-09 12:00:00 (ost. akt: 2015-12-08 13:47:44)
Horror Krampus. Duch Świąt w kinach od 4 grudnia

Autor zdjęcia: materiał promocyjny

Scenarzysta takich filmów jak Upiorna noc Halloween, Superman: Powrót, Ulice strachu: Krwawa Mary i X-Men 2 wcielił się w rolę reżysera przy produkcji horroru Krampus. Duch Świąt. Film opowiada historię rodziny, która zostaje nawiedzona przez nieproszonego gościa - złego ducha świąt - Krampusa.

To nie będzie białe Boże Narodzenie. W tym roku przybierze kolor krwi. Dwunastoletni Max stara się przeżyć święta, które nie kojarzą mu się ze standardowymi obrazkami z telewizji. Jego święta to przepracowana, niedoceniana matka (nominowana do Oscara Toni Collette), siostra, która nie zwraca na niego uwagi, wreszcie ojciec starający się scalić rodzinę. Świątecznej atmosfery jakoś nie czuć. A to nie wszystko, bo na święta ma przyjechać rodzina. Dziwna rodzina. I tak Max traci wiarę w święta. A to poważny błąd, bo w ten sposób uruchamia lawinę zła. Zła, które nawiedzi dom i przemieni każdy świąteczny symbol w pułapkę śmierci. Mikołaj, pluszowe misie, nawet świąteczne aniołki przemienią się w monstra, a rozbita rodzina będzie musiała scalić się, by wspólnie stawić czoła złu. Co nie będzie łatwe, bo pojawi się Zły Duch Świąt - Krampus, który według wierzeń, przybywa zza światów, by w świąteczny czas ukarać niegodziwych... [opis dystrybutora]

Na srebrnym ekranie stare i młode gwiazdy Hollywood: Adam Scott, Toni Collette, David Koechner, Allison Tolman, Conchata Ferrell i Emjay Anthony.

Film wejdzie na ekrany polskich kin 4 grudnia.

Zobacz oficjalny zwiastun:


Oprac. ad


Krampus. Duch Świąt w MULTIKINIE:

(8.12 - 10.12) : 16.40, 19.00, 21.20

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB