Michael Fassbender jako Steve Jobs w kinach od 13 listopada

2015-11-13 09:27:55 (ost. akt: 2015-11-13 19:08:29)
Michael Fassbender jako Steve Jobs w kinach od 13 listopada

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Kolejne podejście do przeniesienia na srebrny ekran historii o życiu Steve'a Jobsa, tym razem w wykonaniu Danny'ego Boyle'a, reżysera m.in. Slumdog. Milioner z ulicy (za którego w 2009 roku dostał Oscara) i 28 Dni Później.

Życie Steve'a Jobsa to właściwie gotowy scenariusz filmowy. Walka o przetrwanie, wyścig z czasem, genialny umysł i pomysły, które zrewolucjonizowały rzeczywistość XX i XXI wieku. Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest Danny Boyle, laureat Oscara za film "Slumdog. Milioner z ulicy". Scenariuszem zajął się Aaron Sorkin, zdobywca Nagrody Akademii za "The Social Network". Film zabierze nas w miejsca, w których tworzyły się podwaliny dzisiejszej elektroniki i technologii nowej generacji. Zobaczymy walkę z czasem, który Jobs musiał wyprzedzić, abyśmy dziś korzystali z rozwiniętej technologii komputerowej. Twórcy filmu zapowiadają, że poznamy również intymny portret geniusza, ojca rewolucji technologicznej.

W filmie zobaczymy Michaela Fassbendera w roli tytułowej oraz laureatkę Oscara Kate Winslet, a także Setha Rogena i Jeffa Danielsa.

Steve Jobs wejdzie na ekrany polskich kin 13 listopada.

Zobacz oficjalny zwiastun filmu:


oprac. ad

Steve Jobs w olsztyńskich kinach:

HELIOS

pt - czw 10:30, 13:00, 16:00, 18:45, 21:30


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB