Film Kochajmy się od święta w kinach od 4 grudnia

2015-12-10 12:00:00 (ost. akt: 2015-12-09 13:55:35)
Film Kochajmy się od święta w kinach od 4 grudnia

Autor zdjęcia: materiały promocyjne / Monolith

Jessie Nelson występuje generalnie w roli scenarzysty (A właśnie, że tak! , Sam, Tylko miłość , Mamuśka). Tym razem jest reżyserem świątecznej produkcji. Jak mu poszło? Przekonajcie się sami! Kochajmy się od święta w kinach od 4 grudnia.

Cztery pokolenia rodziny Cooperów spotykają się jak co roku przy świątecznym stole, ale tym razem skrzętnie skrywane rodzinne sekrety wyjdą na jaw, co może nieco zepsuć wigilijną atmosferę miłości i zrozumienia. Senior rodu Bucky poważnie rozważa spędzenie świąt w towarzystwie młodziutkiej kelnerki z okolicznej knajpy. Jego córka wraz z mężem wciąż udają perfekcyjne małżeństwo, mimo iż coraz częściej mają ochotę okładać się choinką. Ich syn nie może zapanować nad uroczą acz niesforną czteroletnią córeczką, która klnie jak szewc. Jego siostra, piękna i samotna, by uniknąć rodzinnych komentarzy, zaprasza na kolację przypadkowo poznanego żołnierza, którego przedstawia jako narzeczonego. W tym roku bombki mogą eksplodować.

Na ekranie zobaczymy takie gwiazdy hollywoodzkiego kina jak Alan Arkin, John Goodman, Ed Helms, Diane Keaton, Jake Lacy, Anthony Mackie, Amanda Seyfried , June Squibb i Olivia Wilde.

Film w polskich kinach od 4 grudnia!

Zobacz jego oficjalny zwiastun:


Oprac. ad

Kochajmy się od święta w kinie HELIOS:

10.12 : 10.15, 15.15, 19.15, 21.45

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB