Matt Damon w filmie Marsjanin w kinach od 2 października!

2015-09-30 14:18:22 (ost. akt: 2015-09-30 15:02:50)
Matt Damon w filmie Marsjanin w kinach od 2 października!

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Ridley Scott. Tego reżysera nie trzeba specjalnie przedstawiać. Pod jego dyrekcją ukazały się dziesiątki kinowych hitów. Czy Marsjanin będzie kolejnym? Według krytyków filmowych tak, ale żeby się upewnić, trzeba wybrać się w ten weekend do kina. Polska premiera Marsjanina już 2 października!

Straszliwa burza piaskowa sprawia, że marsjańska ekspedycja, w której skład wchodzi Mark Watney, musi ratować się ucieczką z Czerwonej Planety. Kiedy ciężko ranny Mark odzyskuje przytomność, stwierdza, że został na Marsie sam w zdewastowanym przez wichurę obozie, z minimalnymi zapasami powietrza i żywności, a na dodatek bez łączności z Ziemią. Co gorsza, zarówno pozostali członkowie ekspedycji, jak i sztab w Houston uważają go za martwego, nikt więc nie zorganizuje wyprawy ratunkowej; zresztą, nawet gdyby wyruszyli po niego niemal natychmiast, dotarliby na Marsa długo po tym, jak zabraknie mu powietrza, wody i żywności. Czyżby to był koniec? Nic z tego. Mark rozpoczyna heroiczną walkę o przetrwanie, w której równie ważną rolę co naukowa wiedza, zdolności techniczne i pomysłowość odgrywają niezłomna determinacja i umiejętność zachowania dystansu wobec siebie i świata, który nie zawsze gra fair…

Oprócz Matta Damona, na srebrnym ekranie zobaczymy takie gwiazdy jak Jessica Chastain, Kristen Wiig, Jeff Daniels, Michael Peña, Sean Bean i Kate Mara.

Premiera Marsjanina w polskich kinach zaplanowana jest na 2 października.

Zobacz oficjalny zwiastun filmu:


Oprac. ad

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. gfd #1825883 | 89.69.*.* 30 wrz 2015 17:28

    Bardzo polecam. Właśnie znalazłam w HD bez limitów i reklam na: http://allplayer.pl/film/Marsjanin?ref=f ree

    ! - + odpowiedz na ten komentarz