Jedna z najlepszych polskich komedii ostatnich lat - Król życia w kinach od 25 września

2015-09-24 10:40:29 (ost. akt: 2015-09-24 10:38:25)
Jedna z najlepszych polskich komedii ostatnich lat - Król życia w kinach od 25 września

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Debiut reżyserski Jerzego Zielińskiego, który przy produkcjach filmowych był głownie odpowiedzialny za zdjęcia. Kolejny polski film, w którym główną rolę gra Robert Więckiewicz. Jak poradził sobie w komedii? Zobaczcie sami! Król życia w kinach od 25 września!

Edward jest najeżony, zaimpregnowany na otaczający go świat. Wszystko go denerwuje. Jakby chodził ciągle w za ciasnych butach. Złośliwy dla żony, niecierpliwy dla córki, prawie nie ma czasu dla swego starego ojca. Któregoś dnia ulega groźnemu wypadkowi. W wyniku niespodziewanych zdarzeń porzuca swoje dotychczasowe życie, by na nowo odkryć żonę, córkę i otaczający go świat. Zaczyna być szczęśliwy i dostrzegać ludzi i rzeczy, które przecież ciągle go otaczały. Podobno szczęście jest zaraźliwe na odległość 800 metrów. Na to wygląda, bo główny bohater roztacza taką pozytywną aurę. Edward nigdzie nie wyjeżdża, nie ucieka w podróż dookoła świata, nie jedzie do Amazonii. Mieszka w tym samym mieszkaniu, chodzi tym samym chodnikiem, spotyka tych samych ludzi, ale wszystko jest inne.

Oprócz Roberta Więckiewicza na srebrnym ekranie zobaczymy czołówkę polskich aktorów i aktorek, filmowych oraz serialowych, takich jak: Magdalena Popławska, Bartłomiej Topa, Krzysztof Czeczot, Jerzy Trela, Katarzyna Dąbrowska i Jan Peszek.

Król życia wejdzie na ekrany polskich kin 25 września.

Zobacz oficjalny zwiastun filmu:


Oprac. ad

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Karma-wraca #1825078 | 83.144.*.* 29 wrz 2015 15:24

    Zgadzam się z twierdzeniem w tytule! Komedia błyskotliwa, niegłupia, pełna ciętych ripost :) Ja ubawiłam się do łez :)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Miśka #1822272 | 84.10.*.* 25 wrz 2015 11:05

    Widziałam na pokazie przedpremierowym wczoraj, moim zdaniem bardzo udany debiut Zielińskiego, mam nadzieje, ze to nie jego ostatni film :) taki pozytywny kop

    ! - + odpowiedz na ten komentarz