Jake Gyllenhaal i Rachel McAdams w filmie Do utraty sił (Southpaw) w kinach od 11 września

2015-09-04 11:00:00 (ost. akt: 2015-09-03 10:28:08)
Jake Gyllenhaal i Rachel McAdams w filmie Do utraty sił (Southpaw) w kinach od 11 września

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Do kin w najbliższy weekend zawita kolejna dramatyczna historia bokserska, która zdecydowanie powinna znaleźć się na pierwszym miejscu list filmów do obejrzenia. Do utraty sił to opowieść o bokserze, który u szczytu swej kariery traci wszystko i po raz kolejny musi stanąć do walki. Tym razem nie tylko o tytuł, ale i o rodzinę. Film wejdzie na ekrany polskich kin 11 września.

Billy Hope ciężką pracą osiągnął wszystko, czego można oczekiwać od życia. Ma piękną i kochającą żonę, uroczą córkę i wielkie osiągnięcia na ringu. Choć wydaje się to niemożliwe, w ciągu jednego dnia traci wszystko. Billy sięga dna, a jedynym sposobem, by się od niego odbić, jest rozpoczęcie wszystkiego od nowa. Wsparcie znajduje na sali treningowej prowadzonej przez emerytowanego pięściarza i trenera najtwardszych bokserów amatorów. Dzięki jego wsparciu, Billy rozpoczyna największą walkę swojego życia, która ma przynieść mu odkupienie i zwrócić zaufanie bliskich. Najważniejsze stracie odbędzie się jednak poza ringiem.

Na srebrnym ekranie zobaczymy takie gwiazdy kina jak: Jake Gyllenhaal, Rachel McAdams, Forest Whitaker, Oona Laurence, 50 Cent, Skylan Brooks i Naomie Harris.

Reżyserem filmu jest Antoine Fuqua znany z takich hitów jak Bez litości, Olimp w ogniu, Gliniarze z Brooklynu, Strzelec, Wezwanie, Król Artur, Łzy słońca i Dzień próby.

Do utraty sił wejdzie na ekrany polskich kin 11 września.

Zobacz oficjalny zwiastun filmu:Oprac. ad

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB