Al Pacino w filmie "Manglehorn" w kinach od 26 czerwca

2015-06-23 11:59:40 (ost. akt: 2015-06-23 12:09:31)
Al Pacino w filmie Manglehorn w kinach od 26 czerwca

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

"Mangelhorn" to opowieść o AJ byłym skazańcu, samotniku, który stara się pogodzić z przeszłością. Tęskni i rozpamiętuje odtrąconą miłość.

Angelo Manglehorn (Al Pacino) nigdy nie pogodził się z utratą kobiety, która była miłością jego życia. Żyje samotnie, pogrążony we wspomnieniach, większą bliskość czując do swojego kota niż do ludzi, których spotyka na co dzień. Przed laty sprowadził się do małego miasteczka, gdzie niewielu mieszkańców zna tajemnice z jego przeszłości. Jedyne osoby, z którymi utrzymuje sporadyczne kontakty, to zajęty karierą syn (Chris Messina) oraz zamieszany w podejrzane interesy dawny uczeń (twórca „Spring Breakers” Harmony Korine). Raz w tygodniu Manglehorn celebruje swój mały rytuał: odwiedza lokalny bank, w którym pracuje intrygująca go kobieta (nagrodzona Oscarem za rolę w „Fortepianie” Holly Hunter). Para samotników nawiązuje nić porozumienia, ale gdy dzielący ich dystans zacznie maleć, Manglehorn niespodziewanie znajdzie się na emocjonalnym rozdrożu. Będzie zmuszony dokonać wyboru między bezpiecznym życiem w cieniu przeszłości, a nieznanym, które może przynieść każdy nowy dzień.

Film reżyserii Davida Gordona Greena, znanego m. in. z takich produkcji jak: "Dziewczyny z krwi i kości", "Sztama", "Joe" i "Droga przez Teksas".

"Manglehorn" wejdzie na ekrany polskich kin 26 czerwca!

Zobacz oficjalny zwiastun filmu:Oprac. ad

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB