Horror "Naznaczony: rozdział trzeci" w kinach od 19 czerwca

2015-06-15 09:28:28 (ost. akt: 2015-06-15 09:56:30)
Horror Naznaczony: rozdział trzeci w kinach od 19 czerwca

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Trzecia odsłona serii "Naznaczonego" Leigha Whannella. Ten mistrz horroru, reżyser trzech części "Piły", po raz kolejny wcieli się również w jedną z granych w filmie postaci. Patrząc na jego dorobek reżyserski, należy nastawić się na dawkę dobrego kina!

Rozdział trzeci odsłoni przed nami historię sprzed wydarzeń, jakie działy się w nawiedzonej rodzinie Lambertów w obu poprzednich częściach. Początkująca aktorka Quinn Brenner (Stefanie Scott) czuje, że z zaświatów próbuje się z nią skontaktować matka. O pomoc zwraca się do utalentowanego medium - Elise Rainier.

Elise, poruszona sytuacją wrażliwej nastolatki, próbuje ochronić ją przed duchami, ale tragedia, jaką przeżyła sprawia, że niechętnie używa swoich mediumicznych zdolności. Podczas gdy owdowiały ojciec dziewczyny, Sean (Dermot Mulroney), próbuje scalić rodzinę po śmierci żony, szokujący wypadek przykuwa nastolatkę do łóżka. To właśnie wtedy nad bezsilną Quinn gromadzą się złe, nadprzyrodzone moce. Wciąż niechętna Elise, walcząc z własną wiarą, postanawia pomóc przerażonej nastolatce i skontaktować się ze zmarłymi.

Pomagają jej w tym nielicencjonowani parapsychologowie - Tucker (Angus Sampson) i Specs (Leigh Whannell). Szybko okazuje się, że duch, któremu ma stawić czoła Elise jest najbardziej bezwzględnym wrogiem, z jakim kiedykolwiek przyszło jej się zmierzyć - nienasyconym demonem o niepowstrzymanym głodzie ludzkiej duszy.

Na srebrnym ekranie zobaczymy m. in. Dermota Mulroney'a, Stefanie Scott i Angusa Sampsona.

Horror "Naznaczony: rozdział trzeci" w polskich kinach od 19 czerwca.

Zobacz oficjalny zwiastun filmu:Oprac. ad

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. wika #1756095 | 46.186.*.* 17 cze 2015 09:06

    Oglądajcie cały film online bez limitów === http://seansplayer.pl/naznaczony-rozdzia l-3-2015/

    ! - + odpowiedz na ten komentarz