Liam Neeson po raz kolejny rusza w pościg! "Run All Night" w kinach od 17 kwietnia

2015-04-17 10:00:00 (ost. akt: 2015-04-17 14:10:46)
Liam Neeson po raz kolejny rusza w pościg! Run All Night w kinach od 17 kwietnia

Autor zdjęcia: materiały promocyjne / WB

Nie da się ukryć, że aktor jest ostatnimi czasy bardzo często obsadzany w filmach, których fabuły są do siebie bardzo podobne. Czy jest to "Uprowadzona" po raz pierwszy, drugi, trzeci, czy "Non Stop", "Tożsamość" lub "Krocząc Wśród Cieni" - Neeson zawsze kogoś ściga albo walczy z "systemem". Nie inaczej zapowiada się film "Nocny Pościg" (Run All Night), który wchodzi na ekrany kin już 17 kwietnia.

W życiu brooklińskiego gangstera i niezawodnego płatnego zabójcy Jimmy’ego Conlona (Neeson), niegdyś znanego jako Grabarz, bywało już lepiej. 55-letniego gangstera, starego przyjaciela bossa mafii Shawna Maguire’a (Harris), prześladują nie tylko grzechy przeszłości, lecz także zawzięty detektyw, który przez ostatnie 30 lat nieustannie depcze mu po piętach. Wydaje się, że tylko whisky może ukoić jego nerwy. Gdy jednak jego dawno niewidziany syn Mike (Kinnaman) staje się celem, Jimmy musi dokonać wyboru pomiędzy swoją przestępczą rodziną, a synem, którego porzucił wiele lat temu. Mike musi uciekać. Jedynym sposobem, w jaki Jimmy może odpokutować za błędy przeszłości, może okazać się uchronienie syna przed losem, jaki według Jimmy’ego jest pisany jemu samemu - znalezienie się po złej stronie lufy pistoletu. Jimmy nie ma dokąd uciec, a w ciągu jednej nocy musi podjąć decyzję, komu jest winien lojalność. [opis dystrybutora]

Za film odpowiedzialny jest Hiszpan Jaume Collet-Serra, reżyser, któremu gra Neesona nie jest obca. W końcu obsadził go w głównych rolach swoich sensacyjnych hitów "Tożsamość" i "Non Stop". Collet-Serra wyreżyserował również takie filmy jak "Dom woskowych ciał", "Sierota" i "Gol II: Żyjąc marzeniem".

"Nocny Pościg" wejdzie na ekrany polskich kin 17 kwietnia!

Zobacz oficjalny zwiastun filmu:oprac. ad


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB