Katarzyna Groniec wystąpi w Olsztynie

2015-03-06 11:59:29 (ost. akt: 2015-03-06 13:57:31)
Katarzyna Groniec wystąpi w Olsztynie

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

W niedzielę (15 marca) w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie, w koncercie z cyklu POP Filharmonia wystąpi Katarzyna Groniec.

"ZOO" to tytuł koncertu - muzycznego spotkania z wyjątkowymi utworami Agnieszki Osieckiej, które Katarzyna Groniec konfrontuje z własną wrażliwością artystyczną. Piosenki, które wykona artystka, zaaranżował Łukasz Damrych. W skład zespołu muzycznego, który będzie towarzyszył artystce wchodzą: Łukasz Damrych (fortepian, instrumenty klawiszowe), Tomasz Pierzchniak (kontrabas) i Łukasz Sobolak(perkusja).

"Wymyśliłam koncert, na który złożą się piosenki znane, ale starałam się znaleźć również takie, których nie znałam, i które będą dla mnie nowe. Tym sposobem w programie są np. piosenki Skaldów, a także bardzo teatralne utwory jak "Dance Macabre", "ZOO" czy "Parademarsz". To rzeczy, których wcześniej nie słyszałam" – mówi Katarzyna Groniec.

Premiera ..."ZOO" odbyła się podczas Koncertu Galowego 17 Konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej" w Teatrze Palladium 29 września 2014 r. W koncercie w Filharmonii usłyszymy m.in. następujące kompozycje: "Wielka woda", "Deusex machina", "Kokaina", "Dzikuska", "Piosenka o życiu ptasim", "Uciekaj moje serce", "Nie zabijaj mnie powoli", "Rodzi się ptak", "Nim wstanie dzień", "Ja nie chcę spać", "Zoo", "Dance macabre", "Parademarsz", "Króliczek".

POP Filharmonia - KATARZYNA GRONIEC
Filharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie


15 marca (niedziela), godz. 18
Bilety w cenie: 70 zł (sektor I), 60 zł (sektor II), 50 zł (sektor III), 35 zł (sektor IV)

Kasa biletowa czynna pn.-pt. w godz. 10-18 oraz na dwie godziny przed koncertem.

Źródło: Filharmonia Warmińsko-Mazurska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB