Seksistowski wywiad. Miał promować film, ale nie tego dotyczył...

2020-01-30 20:33:02 (ost. akt: 2020-01-30 16:50:24)
Seksistowski wywiad. Miał promować film, ale nie tego dotyczył...

Autor zdjęcia: Materiały prasowe/ Next Film

W „Vivie” ukazał się wywiad, który miał promować film „365 dni”, powstały na podstawie prozy Blanki Lipińskiej. Niestety pytania Romana Praszyńskiego okazały się nie dotyczyć filmu, a były jedynie seksistowskie.

Anna Maria Sieklucka, główna aktorka w filmie „365 dni” udzieliła wywiadu. Prawdopodobnie intencją jego autora było, aby tekst był równie pikantny, co film. Wyszło jednak zwyczajnie ohydnie.

Praszyński zapytał m.in. o to, jaką bieliznę miała na sobie aktorka w czasie castingu, czy lubi seks lub czy piła wieczorami, aby zapomnieć sceny erotyczne. Sieklucka przyznała, że bardziej komfortowo czuła się na planie filmu niż podczas wywiadu.

Maja Staśko, aktywistka feministyczna, powiedziała w rozmowie z wp.pl, że ten wywiad to żart z praw kobiet. Wykorzystywanie ciała w pracy to praca fizyczna, niestety aktorki są seksualizowane, przyznała Staśko.

„Viva” już usunęła wywiad ze swojej strony internetowej.

Źródło: wp.pl


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. dlaczego #2859518 | 89.231.*.* 31 sty 2020 10:45

    Viva zdezerterowała? Nic już nie wolno powiedzieć. Za to "na planie" można gzić się, świntuszyć i bluzgać, bo to sztuka wielka jest!

    Ocena komentarza: warty uwagi (10) ! - + odpowiedz na ten komentarz