TRE VOCI: trzy indywidualności

2018-09-19 10:52:49 (ost. akt: 2018-09-19 12:05:34)
afisz Tre Voci

afisz Tre Voci

Autor zdjęcia: materiały prasowe

20 i 21 września o godz.19.00 z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego wystąpią TRE VOCI – The Tenors: Voytek Soko-Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj.

Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane piękne głosy i wielka przyjaźń, która widoczna jest na scenie podczas koncertów. Każdy z wokalistów ma własną karierę na scenie operowej, ale uwielbiają spólne występy. Koncertowe spotkania z publicznością są dla nich wyzwaniem nawet, jeśli dzieli się scenę na trzech. I kiedy stają obok siebie, dzieją się rzeczy magiczne, o czym przekonała się publiczność różnych scen świata.

Znakomici tenorzy TRE VOCI zaprezentują wraz z orkiestrą filharmoników warmińsko-mazurskich repertuar złożony z różnych gatunków muzyki: od "przebojów” muzyki klasycznej (Puccini) po hity znanych zespołów rockowych (Queen). Różnorodny program koncertu zostanie wykonany w oryginalnych, napisanych specjalnie dla TRE VOCI aranżacjach.

Bilety na koncert na 20.09. (uwaga: na 21.09. są wyprzedane) w cenie 60 zł normalny i 45 zł ulgowy w kasie filharmonii wt.-pt. w godz.10-18 oraz na stronie:


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB