„Miejski Book Truck Publiczny” zaparkuje w Parku Centralnym

2017-04-18 11:53:12 (ost. akt: 2017-04-18 13:01:26)
„Miejski Book Truck Publiczny” zaparkuje w Parku Centralnym

Wyjątkowy pojazd – czerwony „Book Truck” – pojawi się w Parku Centralnym z okazji Światowego Dnia Książki (23 kwietnia). Tym razem to biblioteka „przyjedzie” do swoich czytelników.

W książkowym wehikule Miejskiej Biblioteki Publicznej serwowana będzie gastronomia literacka najwyższej próby. W menu znajdą się dania gorące niczym hiszpański romans i zimne, jak skandynawski kryminał. Proponujemy potrawy nadziewane baśniowymi krainami, z dodatkiem pełnokrwistych bohaterów, polane esencjonalnym sosem gęstej fabuły i filozoficznej głębi, przyprawione szczyptą wartkiej akcji i inteligentnego humoru, z domieszką językowych perełek.

Tego dnia warto wybrać się do Parku Centralnego i odwiedzić literacką ciężarówkę, gdyż zupełnie za darmo będzie można zapisać się do Biblioteki, wypożyczyć dobrą książkę i odpocząć przy lekturze (zapewniamy wygodne leżaki i koce) w pięknych okolicznościach przyrody. Oprócz strefy relaksu, pracownicy biblioteki przygotowali wymienialnię książek oraz kącik z animacjami dla dzieci, obfitujący w liczne konkursy, niespodzianki, gry i zabawy.

Przypominamy, że biblioteczny Book Truck zaparkuje w Parku Centralnym 23 kwietnia w samo południe. Zapraszamy na literacką ucztę od 12:00 do 17:00. Pokażmy, że „Olsztyn Czyta” i wspólnie uczcijmy święto książki!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB