Malowanie muralu w bluesowym stylu pod zamkiem w Olsztynie

2016-07-11 17:27:52 (ost. akt: 2016-07-11 17:51:10)
Malowanie muralu w bluesowym stylu pod zamkiem w Olsztynie

Autor zdjęcia: UM Olsztyna

W najbliższą sobotę (16 lipca) przy Galerii Sowa w Olsztynie odbędzie się street artowe malowanie z bluesowym akcentem. Wydarzenie jest jednym z elementów konkursu Olsztyn Street Art Garden.

Podczas tegorocznych Olsztyńskich Nocy Bluesowych na fanów bluesa czeka nietypowe i wyjątkowe wydarzenie. – W sobotę, 16 lipca, spotykamy się przy Galerii Sowa i tam miksujemy street art z bluesem. Będziemy malować bluesowy mural, a w trakcie jamował będzie zespół GRUFF! – wyjaśnia Andrzej Sadowski, pomysłodawca olsztynstreetart.pl.

Sobotnie malowanie muralu jest jednym z elementów drugiej edycji konkursu Olsztyn Street Art. Garden, w którym pula nagród wynosi 8 tysięcy złotych!

Konkurs jest okazją do wykazania się dla wszystkich street artowych twórców. Zatem forma prac przygotowanych przez uczestników jest nieograniczona - od tradycyjnych murali po instalacje w przestrzeni miejskiej.

- Wszystkie prace zgłoszone do konkursu oceni jury, a wyniki zostaną ogłoszone kilkanaście dni później na specjalnej imprezie - mówią organizatorzy. By wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny na oficjalnej stronie konkursu.Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kryptos #2025595 | 81.190.*.* 11 lip 2016 23:50

    "Olsztyn Street Art. Garden" Co się dzieje w tym mieście? Wszyscy zapomnieli języka polskiego? Wszystko musi się nazywać po angielsku? Jakaś paranoja.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)