Młodzi śpiewacy i wokaliści w filharmonii

2016-04-11 11:12:27 (ost. akt: 2016-04-11 11:51:08)
Młodzi śpiewacy i wokaliści w filharmonii

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Już w piątek, 15 kwietnia odbędzie się koncert finałowy Konkursu Wokalnego Mława 2016. Na scenie Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej wystąpią młodzi wokaliści i śpiewacy operowi, którzy zaprezentują największe kompozycje Moniuszki, Mozarta czy Czajkowskiego.

W dniu 15 kwietnia 2016r.(piątek), o godz. 19.00 w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej odbędzie się Koncert we współpracy z V Ogólnopolskim Konkursem Wokalnym im. Zdzisława Skwary Mława 2016. Z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego w finale konkursu wystąpią młodzi śpiewacy operowi i adepci sztuki wokalnej z wielu stron Polski,wiele wspaniałych talentów.

Aby zachęcić Państwa do wybrania się do Filharmonii i wysłuchania koncertu informujemy, iż w repertuarze wieczornego finału zapewne znajdą się utwory, które młodzi śpiewacy przygotowali na konkurs wokalny.Będą to m.in.: kompozycje Moniuszki, Pucciniego, Verdiego, Mozarta, Czajkowskiego.

Organizatorem V Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Zdzisława Skwary w dniach 13 - 16 kwietnia 2016 r jest Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie. Współpraca: Filharmonia Warmińsko-Mazurska im. F. Nowowiejskiego w Olsztynie.

Bilety na koncert finałowy w cenie: 40zł - normalny, 30zł - ulgowy, 25zł - karta melomana - do nabycia w kasie lub poprzez stronę internetową Filharmonii: http://bilety.filharmonia.olsztyn.pl/numerowane.html?id=290

Bilety na koncert są dostępne na Kartę Dużej Rodziny w ramach projektu „Warmia i Mazury dla dużej rodziny”

Posiadaczy „Kart Melomana”, odbiorców Newslettera Filharmonii oraz naszych Melomanów dodatkowo serdecznie zapraszamy w dniu 15 kwietnia 2016 r. (piątek), o godz. 10.00 na 45 minutową „Otwartą próbę orkiestry”, podczas której będzie można zobaczyć przygotowania orkiestry i solistów do wieczornego występu. Odbiór bezpłatnych zaproszeń na otwartą próbę w kasie Filharmonii. Zapraszamy!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB