House of Cards: pojawił się oficjalny trailer. Pierwszy odcinek nowej serii w marcu

2016-02-12 10:22:25 (ost. akt: 2016-02-12 10:24:34)
House of Cards: pojawił się oficjalny trailer. Pierwszy odcinek nowej serii w marcu

Autor zdjęcia: materiały prasowe

Czwarta seria odcinków „House of Cards” będzie mieć swoją premierę 4 marca 2016 i już wiemy, że w 2017 roku demoniczny polityk pojawi się po raz piąty w zasobach Netflix. Pojawił się również oficjalny zwiastun, dzięki któremu stało się jasne, że Frank i Claire będą walczyć...

Do tej pory produkcja Netflixa była promowana materiałami stylizowanymi na spot wyborczy, orędzie do narodu i teaser. Materiały wideo zdradzały jednak niewiele na temat fabuły czwartego sezonu House of Cards.

Najwyższa pora, żeby dowiedzieć się więcej. Przypomnijmy, w ostatnim odcinku trzeciej serii Claire Underwood odeszła do Franka, prezydenta USA. Do tej pory para bezwzględnie wspierała się nie tylko w życiu prywatnym, ale przede wszystkim w świcie polityki. Claire poczuła się jednak ostatnio zepchnięta na drugi plan, emocje wzięły niespodziewanie górę nad rozsądkiem?

W przypadku przebiegłej i zabójczo inteligentnej Claire nie może być o tym mowy. Trailer uchyla rąbka tajemnicy — partnerzy staną na przeciw siebie w politycznej walce. Kto wygra?


Serial trafi na platformę Netflix 4 marca 2016 roku i będzie się składać z 13 odcinków. Netflix zamówił również 5. sezon „House of Cards”.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB