Raz Dwa Trzy gra już 25-lat! Jubileuszowy koncert w kwietniu w Olsztynie

2016-02-10 09:21:16 (ost. akt: 2016-02-10 12:16:47)
Raz Dwa Trzy gra już 25-lat! Jubileuszowy koncert w kwietniu w Olsztynie

Autor zdjęcia: Michał Białek

Zespół Raz Dwa Trzy obchodził w 2015 roku 25-lecie swojej działalności. Podczas specjalnego jubileuszowego koncertu grupa zagra najważniejsze piosenki z siedmiu studyjnych krążków. Do Olsztyna projekt "Raz Dwa Trzy… Dwadzieścia Pięć" zawita w kwietniu.

Projekt „Raz Dwa Trzy … Dwadzieścia Pięć” to cykl wydarzeń artystycznych będących przede wszystkim okazją do wyjątkowych spotkań z publicznością, która przez 25 lat towarzyszy zespołowi na jego artystycznej drodze. W CEiIK zespół zagra 14 kwietnia.

Raz Dwa Trzy to zespół kultowy. Znają ich wszyscy. Prostotą i szczerością przekazu trafiają do każdego słuchacza. Razem przeszli długą drogę — od jarocińskiej sceny po Studio im. Agnieszki Osieckiej. Grają zarówno na dużych festiwalach rockowych, jak i akustycznie w małych salach teatralnych, a ich koncerty wszędzie przyjmowane są bardzo gorąco.

Raz Dwa Trzy wystąpi w niezmienionym od 19 lat składzie: Adam Nowak (gitara, śpiew), Grzegorz Szwałek (pianino elektryczne, akordeon), Jacek Olejarz (perkusja), Jarek Treliński (gitara elektryczna i akustyczna), Mirosław Kowalik (gitara basowa, kontrabas) oraz gościnnie Tadek Kulas (trąbka).

Koncert Raz Dwa Trzy … Dwadzieścia Pięć
14 kwietnia, godz. 20:00

Sala widowiskowa otwarta od godz. 19:30

Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych
ul. Parkowa 1, Olsztyn
Bilety: 70 zł

mat. prasowe

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB