Thriller "Miasteczko Cut Bank" (Cut Bank) w kinach od 22 maja

2015-05-22 14:00:00 (ost. akt: 2015-05-22 11:22:59)
Thriller Miasteczko Cut Bank (Cut Bank) w kinach od 22 maja

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Oklepany motyw i ciekawa intryga - "Miasteczko Cut Bank" jest wybijającą się pozycją filmową tego roku. Obraz opowiada o idealnej parze - on gwiazdor drużyny futbolowej w liceum, ona "miss" piękności. Oboje marzą, żeby wyrwać się z zapadłego miasteczka. Niestety sposób, w jaki chcą to zrobić, wplątuje ich w intrygę, która mocno skomplikuje ich życie.

Eks-gwiazdor licealnej drużyny futbolowej – Dwayne McLaren (Liam Hemsworth) i jego piękna dziewczyna – Cassandra (Teresa Palmer) marzą, by wyrwać się z rodzinnego Cut Bank w Montanie. Przepustką do lepszego świata może być zarejestrowane przez Dwayne’a na wideo zabójstwo listonosza i nagroda w wysokości 100 000 dolarów, którą wyznaczyła firma pocztowa za dostarczenie dowodów zbrodni. Jednak prowadzący śledztwo szeryf (John Malkovich) nie wierzy, że Dwayne znalazł się na miejscu przestępstwa przypadkowo, zaś porywczy adresat jednej z zaginionych, wraz z listonoszem, przesyłek nie cofnie się przed niczym, aby ją odzyskać. Intryga się zagęszcza, a senne na pozór miasteczko Cut Bank ujawnia przed mieszkańcami kolejne szokujące tajemnice… [opis dystrybutora kino]

"Miasteczko Cut Bank" to obraz autorstwa Matta Shakmana, znanego głownie z reżyserii popularnych serialów amerykańskich takich jak: "Doktor House", "Brzydula Betty" czy "Mad Men".

Film wejdzie na ekrany kin 22 maja!

Zobacz jego oficjalny zwiastun:


oprac. ad

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB