Horror "Oculus" w kinach od 27 marca

2015-03-24 16:52:31 (ost. akt: 2015-03-24 17:16:52)
Horror Oculus w kinach od 27 marca

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Pomimo że światowa premiera tego filmu miała miejsce już w 2013 roku to w polskich kinach pojawi się on dopiero 27 marca. Horror "Oculus" to historia rodzeństwa, których rodzice zostali zamordowani. Jednak za ich śmierć nie są odpowiedzialne istoty z tego świata.

Rodzeństwo spotyka się po latach od strasznej śmierci rodziców. Dziewczyna jest przekonana, że za traumatyczne wydarzenia w ich życiu odpowiada demoniczne lustro, które wisiało kiedyś w gabinecie ojca. Namawia brata, żeby to sprawdzić. [opis dystrybutora]

Reżyserem "Oculus" jest Mike Flanagan, który znany jest z produkcji wielu filmów należących do tego gatunku m.in. "Scare Dares", "Before I Wake" i "Absentia". Być moze powodem zamiłowania do horrorów jest fakt, że Flanagan urodził się w amerykańskim Salem - "mekce czarownic".

W horrorze zobaczymy m.in. Karen Gillan, Brentona Thwaitesa, Katee Sackhoff i Roriego Cochrane'a.

Zobacz oficjalny zwiastun filmu:


oprac. ad

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kacha #1705353 | 91.235.*.* 3 kwi 2015 16:37

    Trochę się nie dziwię że Oculus przestraszył Kinga . Facet myśli a to film z gatunku raczej zmuszających do myślenia, strach właśnie budzi się w psychice a nie zalewa widza z ekranu. Gdyby dali mocniejsza muzykę myślę że byłby jeszcze lepszy niż jest .

    ! - + odpowiedz na ten komentarz