"Źródło nadziei" ("The Water Diviner") w kinach od 13 marca

2015-03-03 16:56:30 (ost. akt: 2015-03-03 17:07:42)
Źródło nadziei (The Water Diviner) w kinach od 13 marca

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Wzruszająca opowieść o ojcu, który po stracie swoich synów w bitwie pod Gallipoli, wyrusza w podroż do Turcji, aby odszukać ich ciała. Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest aktor Russell Crowe, zdobywca Oscara za główną rolę w filmie "Gladiator".

Russell Crowe jako Joshua Connor, australijski farmer, który spełniając ostatnią wolę niedawno zmarłej żony przybywa do Turcji, by odszukać ciała swych synów poległych w bitwie pod Gallipoli. Connor jest człowiekiem twardym i doświadczonym przez życie, jednak kraj, w którym się znajduje zaskakuje go odmiennością, a brytyjscy okupanci odrzucają prośby o wydanie ciał poległych. Z pomocą Connorowi przyjdzie piękna Turczynka Ayshe, która stanie się dla niego kimś znacznie więcej niż tylko przewodniczką w tej niezwykłej podróży. Gdy okaże się, że jeden z synów być może żyje, Connor poruszy niebo i ziemię, by odkryć prawdę o losie swego dziecka. [opis dystrybutora]

U boku Crowe'a zobaczymy zjawiskową Olgę Kurylenko znaną z takich filmów jak: "007 Quantum of Solace", "Niepamięć", "Hitman", "Max Payne".

Zobacz oficjalny zwiastun filmu:


oprac. ad

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB