"Chappie", czyli film o robocie w kinach od 13 marca

2015-02-27 09:22:23 (ost. akt: 2015-02-27 09:38:32)
Chappie, czyli film o robocie w kinach od 13 marca

Autor zdjęcia: materiały promocyjne / Sony Pictures Entertainment

Neill Blomkamp, południowoafrykański reżyser takich hitów jak "Dystrykt 9" czy "Elizjum" przenosi widzów po raz kolejny do świata przyszłości, w którym roboty i zaawansowane technologie są na porządku dziennym. Czy "Chappie" zachwyci kinomanów tak samo jak jego dwa poprzednie filmy?

W dzisiejszych czasach roboty do zadań specjalnych stają się codziennością. W brutalnym świecie Johannesburga policja i wojsko używają ich do tłumienia zamieszek i walki z gangsterami. Chappie jest jednym z robotów nowej generacji, które myślą i czują. Niewiele różni się od nas, ludzi. Jest jak dziecko i tak jak ono poznaje świat oczyma opiekunów. Kiedy Chappie dostaje się w ręce gangsterów, ci resetują jego dotychczasową wiedzę i uczą wszystkiego od nowa, tak by pracował dla nich. Poczciwy, budzący sympatię robot, nie do końca świadomy wyrządzania zła, uczestniczy w brutalnych napadach rabunkowych i życiu przestępczego półświatka. [opis dystrybutora]

Na ekranie zobaczymy takie gwiazdy jak: Hugh Jackman, Sharlto Copley (nota bene główny bohater "Dystryktu 9"), Sigourney Weaver i Dev Patel.

Premiera "Chappie" już 13 marca!

Zobacz oficjalny zwiastun filmu:


oprac. adKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB