Mikołajkowy seans dla najmłodszych

2014-12-09 09:45:59 (ost. akt: 2014-12-09 10:02:12)
Mikołajkowy seans dla najmłodszych

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Z takiego prezentu żal by było nie skorzystać. Green Taxi wspólnie z „Gazetą Olsztyńską” i kinem Helios z okazji Mikołajek przygotowały dla najmłodszych dwa darmowe seanse. Wystarczyło zjawić się w kinie z aktualnym numerem Gazety.

Do wyboru były dwa filmy: animowana „Wielka Szóstka” o młodym geniuszu robotyki, który ratuje miasto przed przestępcami, albo „Uwolnić Mikołaja” o tytułowym świętym, który spowodował wypadek saniami, a przez to ma kłopoty z policją. Te dwa filmy były grane jednocześnie w dwóch salach, a do najmłodszych należała decyzja, który z nich wybrać.

Już przed godz. 17 kolejka małych widzów ciągnęła się przez cały korytarz kina. Anna Jankowska pojawiła się z Wiktorią i Mateuszem. — Idziemy na „Uwolnić Mikołaja”, bo to starsze dzieci, więc film bardziej je zaciekawi — mówiła pani Anna.

Wybór nie okazał się taki prosty w przypadku pięcioletniego Kasjana i 12-letniego Kuby. Starszy brat musiał iść na ustępstwo w sprawie filmu, więc nie wyglądał na zachwyconego. — Kuba jest starszy, sam pewnie wybrałby inny seans — przyznała mama chłopców Agnieszka Bańka.

Tuż przed rozpoczęciem seansu do kina wpadli Mariusz Wilka z synem. — Co tu dużo mówić, Kacper wybrał seans, a ja tu jestem tylko jako osoba towarzysząca — zaśmiał się tata Kacpra i oboje zniknęli w kinowej sali.

kg


Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. ols #1602786 | 88.156.*.* 9 gru 2014 22:28

  Tata Kacpra to Maciek nie Mariusz

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. tata #1601705 | 46.204.*.* 9 gru 2014 11:08

   co by o taksówkarzach nie mówić, to zrobili bardzo fajny prezent dla dzieciaków. miło że są takie firmy w Olsztynie

   Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz