Internautka: Ciepła, cudowna, romantyczna powieść, której niesamowite fragmenty są miłym i przyjemnym odskokiem od rzeczywistości i nastawiają optymistycznie do życia. Dostałam na Mikołaja i połknęłam od razu.
Miła, zabawna, pełna ciekawych momentów książka "Lovefool, Głupiec w miłości", którą ma się ochotę czytać przez cały czas. Gorąco polecam ją innym. Polecam na prezent!
W dodatku Ivonka, moja przyjaciółka z Niemiec, na tyle zakochała się w książce, że teraz chce jechać ze mną na Sylwestra do Warszawy, by zwiedzić miejsca opisane w książce. I czy to nie jest wkład w promocję Polski?
Pozdrawiam, Aga
W dodatku Ivonka, moja przyjaciółka z Niemiec, na tyle zakochała się w książce, że teraz chce jechać ze mną na Sylwestra do Warszawy, by zwiedzić miejsca opisane w książce. I czy to nie jest wkład w promocję Polski?
Pozdrawiam, Aga

