Letnia Sesja Śmiechoterapii, cz. 2

2010-05-21 00:00:00

Sprawdzone widowiska kabaretowe powracają. Podczas lubianej przez olsztyniaków imprezy wystąpią znani artyści kabaretowi. 11 sierpnia w amfiteatrze będziemy oklaskiwać kabaret ANI MRU MRU.

11 sierpnia (środa) Amfiteatr
Letnia Sesja Śmiechoterapii cz. II
Wystąpią kabarety: Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów i kabaret Słoiczek po cukrze (impreza biletowana)
Uwaga! To jest archiwalny artykuł. Może zawierać niaktualne informacje.