Joanna Grzymkowska-Podolak i Jarosław Podolak docenieni za literackie podróże

2017-08-28 17:07:17 (ost. akt: 2017-08-28 15:29:27)
Joanna Grzymkowska-Podolak i Jarosław Podolak docenieni za literackie podróże

Autor zdjęcia: Zakochani w świecie - archiwum prywatne

Joanna Grzymkowska – Podolak i Jarek Podolak to małżeństwo związane z Olsztynem, które kilka lat temu zaczęło podróżować po świecie. Najnowsza książka Joanny „Zakochani w świecie. Malezja”. opisująca ich ostatnią podróż właśnie została wyróżniona w internetowym plebiscycie książkanalato.pl.

Zobacz także: "Wiara w duchy dżungli wciąż jest żywa". Zakochani w świecie o podróży do Malezji [wywiad] "Wiara w duchy dżungli wciąż jest żywa". Zakochani w świecie o podróży do Malezji [wywiad] W Malezji spędzili dwa miesiące. Udało im się tam spotkać prawdziwego łowcę głów. Podróż do Malezji to kolejna już ich samodzielna podróż....


Książka „Zakochani w świecie. Malezja” została wyróżniona w internetowym plebiscycie książkanalato.pl w kategorii podróże literackie.

Joanna Grzymkowska-Podolak i Jarek Podolak to operatorsko-dziennikarskie małżeństwo z Warszawy, które wcześniej mieszkało w Olsztynie. Joanna – autorka książek – od 15 lat jest reporterką, realizatorką i wydawczynią programów telewizyjnych, Jarek – autor zdjęć – to absolwent PWSFTViT, od ponad 20 lat operator obrazu.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB