Czytaj-Graj-Pamiętaj w bibliotece

2016-07-26 08:13:57 (ost. akt: 2016-07-26 08:15:54)
Czytaj-Graj-Pamiętaj w bibliotece

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza wszystkich w czwartek 28 lipca w godz. 11-13 do Starego Ratusza

Autor zdjęcia: archiwum organizatora

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza na chwilę relaksu pod hasłem Czytaj-Graj-Pamiętaj. Spotkanie z książkami i grami odbędzie się w czwartek 28 lipca w godz. 11-13 w Starym Ratuszu WBP przy ul. Stare Miasto 33. Biblioteka jest miejscem spotkań pobudzających pasję i dlatego WBP zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do odkrywania tajemnic Olsztyna i regionu.

Wydarzenie jest częściowo związane z obchodami jubileuszu WBP. WBP we wrześniu będzie świętować 65 rocznicę powołania instytucji. Podczas akcji „Czytaj-Graj-Pamiętaj” pracownicy WBP będą chcieli przybliżyć w wakacyjny sposób zbiory i zachęcać do odwiedzania biblioteki. Wstęp wolny.

Program: spektakl Teatrzyku Kamishibai, „Szukając Marudka”; gry: intruz, bierki regionalne, olsztyńskie memorki; kopertowe miasto, czyli tworzenie makiety olsztyńskiej starówki, zabawy plastyczne o tematyce regionalnej, regionalny bookcrossing: WBP uwalnia książki, kolor magii: konkurs literacki; QR kody do bibliografii Warmii i Mazur; zakładki regionalne dla młodzieży.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB