Jesienią ukaże się debiutancki vinyl Kobstera

2016-07-05 10:55:40 (ost. akt: 2016-07-05 19:47:28)
Jesienią ukaże się debiutancki vinyl Kobstera

Autor zdjęcia: Stefan Burdzyński

Z Łukaszem "Kobsterem" Łazarczykiem rozmawiamy o jego planach muzycznych na najbliższe miesiące. Pochodzącego z Olsztyna didżeja i producenta będziemy mogli usłyszeć w sobotę (9.07) w klubie Arte.

Klubowe granie ma się dobrze w Olsztynie?

W Olsztynie zawsze była spora grupa odbiorców muzyki elektronicznej, jednak mam wrażenie że dziś wszyscy żyją trochę nostalgią za nieodżałowanymi klubami Boomtown i Rewers. Zresztą to właśnie w Boommie miałem okazję pierwszy raz stanąć za deckami. W międzyczasie kluby pojawiały się i znikały, ale to ludzie są najważniejsi.Myślisz, że wciąż jest w Olsztynie za mało dobrych imprez elektronicznych?

Myślę że ostatnio pojawia się ich coraz więcej. Jeżeli ludzie będą zainteresowani imprezami z alternatywną muzyką elektroniczną, to będzie ich coraz więcej. Olsztyn ma do tego warunki. Mam nadzieję, że doczekam w końcu jakiejś sensownej imprezy techno nad jeziorem Ukiel.

Co czeka na fanów muzyki technicznej w sobotę w klubie Arte?

Przede wszystkim będzie to okazja do posłuchania Selvego, który w Olsztynie będzie grać po raz pierwszy. Znam Wojtka od lat, to bardzo utalentowany młody producent, a zarazem świetny DJ, a przy tym super skromniacha. Propsuję go od zawsze. Polecam też selekcję Adama Sadama – nigdy nie wiadomo czego się po nim spodziewać, ale jego sety zawsze spotykają się z dużym entuzjazmem publiki. Od siebie postaram się dorzucić kilka winylowych perełek i moich niepublikowanych jeszcze utworów.Czy to będzie początek cyklu imprez w Olsztynie?

Kto wie, Olsztyn to moje rodzinne miasto, odwiedzam je dosyć często. Więc czemu od czasu do czasu nie zabrać znajomych didżejów i nie zagrać razem spontanicznej imprezy. Mam nadzieję, że wyjdzie fajnie i będą warunki żeby to powtórzyć.Kiedy usłyszymy jakiś dłuższy materiał wyprodukowany przez ciebie?

Jesienią ukarze się nakładem Father And Son Records And Tapes (wytwórni Maćka Sienkiewicza) mój debiutancki winylowy mini album "Ventura". W międzyczasie jeden z moich utworów zostanie wydany na kasetowym wydawnictwie otwierającym nową amerykańską wytwórnię Easy Bay prowadzoną przez ludzi odpowiedzialnych za wytwórnię Crash Symbols i Glenna Jacksona, związanego z XLR8R. Niedawno skończyłem też kilka nowych utworów, dla których szukam obecnie odpowiedniego labelu, pracuję nad nowymi numerami i dopieszczam nowy live act.Michał Krawiel
Tagi:

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. zoom #2022460 | 81.190.*.* 6 lip 2016 16:54

  "Jesienią ukarze się nakładem Father And Son Records And Tapes" ?!?!?! ukarze???

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Ara #2022457 | 81.190.*.* 6 lip 2016 16:52

  0 AAA Jesienią ukaże się debiutancki vinyl Kobstera 2016-07-05 10:55:40 (ost. akt: 2016-07-05 19:47:28) Jesienią ukaże się debiutancki vinyl Kobstera Autor zdjęcia: Stefan Burdzyński Z Łukaszem "Kobsterem" Łazarczykiem rozmawiamy o jego planach muzycznych na najbliższe miesiące. Pochodzącego z Olsztyna didżeja i producenta będziemy mogli usłyszeć w sobotę (9.07) w klubie Arte. Klubowe granie ma się dobrze w Olsztynie? W Olsztynie zawsze była spora grupa odbiorców muzyki elektronicznej, jednak mam wrażenie że dziś wszyscy żyją trochę nostalgią za nieodżałowanymi klubami Boomtown i Rewers. Zresztą to właśnie w Boommie miałem okazję pierwszy raz stanąć za deckami. W międzyczasie kluby pojawiały się i znikały, ale to ludzie są najważniejsi. Myślisz, że wciąż jest w Olsztynie za mało dobrych imprez elektronicznych? Myślę że ostatnio pojawia się ich coraz więcej. Jeżeli ludzie będą zainteresowani imprezami z alternatywną muzyką elektroniczną, to będzie ich coraz więcej. Olsztyn ma do tego warunki. Mam nadzieję, że doczekam w końcu jakiejś sensownej imprezy techno nad jeziorem Ukiel. Co czeka na fanów muzyki technicznej w sobotę w klubie Arte? Przede wszystkim będzie to okazja do posłuchania Selvego, który w Olsztynie będzie grać po raz pierwszy. Znam Wojtka od lat, to bardzo utalentowany młody producent, a zarazem świetny DJ, a przy tym super skromniacha. Propsuję go od zawsze. Polecam też selekcję Adama Sadama – nigdy nie wiadomo czego się po nim spodziewać, ale jego sety zawsze spotykają się z dużym entuzjazmem publiki. Od siebie postaram się dorzucić kilka winylowych perełek i moich niepublikowanych jeszcze utworów. Czy to będzie początek cyklu imprez w Olsztynie? Kto wie, Olsztyn to moje rodzinne miasto, odwiedzam je dosyć często. Więc czemu od czasu do czasu nie zabrać znajomych didżejów i nie zagrać razem spontanicznej imprezy. Mam nadzieję, że wyjdzie fajnie i będą warunki żeby to powtórzyć. Kiedy usłyszymy jakiś dłuższy materiał wyprodukowany przez ciebie? "Jesienią ukarze się nakładem Father And Son Records And Tapes" ?!?!?! ukarze???

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. m #2021471 | 5 lip 2016 12:38

  A co to za "raper" ?

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz