Wieczór z kabaretem PUK prosto z Krakowa

2016-01-14 10:15:00 (ost. akt: 2016-01-14 10:12:48)
Wieczór z kabaretem PUK prosto z Krakowa

Autor zdjęcia: mat. organizatora

24 stycznia w sali kameralnej pod olsztyńskim amfiteatrem wystąpi kabaret PUK z Krakowa. Grupa słynie z czarnego humoru oraz rozmów o tematach tabu bez ogródek. Krakowianie zaprezentują najnowszy materiał "Facepook". Początek imprezy o 19:30.

Kabaret PUK tworzy pięć osób: czerech mężczyzn i jedna kobieta. Sami o sobie mówią, że sprawnie łączą elementy teatralnie z kabaretowymi. Ich wizytówką jest dynamizm, żywiołowość, a przede wszystkim wielka dbałość o szczegóły.

24 stycznia krakowianie zaprezentują swój najnowszy, szósty już program "Facepook". Wspaniała rozrywka z humorem najwyższych lotów gwarantowana.

Kabaret powstał w 2008 roku. Ich skecze pełne są absurdu, czarnego humoru i tematów damsko-męskich. W ciągu siedmu lat grupa gościła na najważniejszych imprezach kabaretowych w Polsce: PAKA, Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry czy Ryjek.

Zespół zapraszano także na prestiżowe realizacje telewizyjne, takie jak Zielonogórska Noc Kabaretowa, Rybnicka Jesień Kabaretowa oraz Kabaretowa Noc Listopadowa.

W skład kabaretu wchodzą doświadczeni aktorzy i kabareciarze: Agata Słowicka, Alan Pakosz, Tomasz Biskup, Karol Bulski i Michał Próchniewicz.

Kabaret PUK w Olsztynie
24 stycznia (niedziela), godz. 19:30


Bilety: 20 złotych
Miejsce: Scena kameralna pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB