POP Filharmonia: Przemyk Akustik Trio

2015-12-14 12:18:35 (ost. akt: 2015-12-14 12:34:55)
POP Filharmonia: Przemyk Akustik Trio

Autor zdjęcia: Mat. prasowe/Filharmonia Warmińsko-Mazurska

W najbliższą niedzielę (20 grudnia) w kolejnym koncercie z cyklu "POP Filharmonia" wystąpią Renata Przemyk, Piotr Wojtanowski i Grzegorz Pałka.

Artyści w koncercie pt. „PRZEMYK AKUSTIK TRIO” sięgają po utwory znane odzierając je jednak z pierwotnych aranżacji. Także po te lubiane, lecz nieco zapomniane jak również po piosenki z najnowszej płyty „RZEŹBA DNIA”.

Z czystej akustycznej formy promieniuje nowa energia i wzruszenie; dają się słyszeć subtelności, które wcześniej były jedynie dopełnieniem a teraz mile zaskakują jako walor główny. Koncert, choć bardziej nastrojowy od tych, które znamy z dużych sal czy plenerów, jest pełen zaskakujących zwrotów, energii, wirtuozerskich rozwiązań aranżacyjnych.

Dzięki wysmakowanej oprawie aranżacyjnej wyjątkowo czytelny jest głos artystki oraz – co za tym idzie – przekaz wszystkich piosenek, które nabierają przez to zupełnie nowej wartości dla odbiorcy. Wszystkie te elementy układają się w harmonijną całość.


POP Filharmonia: Przemyk Akustik Trio
Filharmonia Warminsko-Mazurska (Olsztyn)
20 grudnia (niedziela), godz. 18

Bilety w cenie: sektor I - 70 zł |sektor II - 60 zł | sektor III - 50 zł | sektor IV- 35 zł


Bilety do nabycia w kasie Filharmonii od poniedziałku do piątku (godz.10-18) oraz na dwie godziny przed koncertem. Bilety można nabyć również poprzez stronę internetową Filharmonii.Źródło: Mat. prasowe Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB