Młodzi chcą!: Finałowa debata młodych z dorosłymi

2015-12-08 13:11:34 (ost. akt: 2015-12-08 13:17:52)
Młodzi chcą!: Finałowa debata młodych z dorosłymi

Autor zdjęcia: Mat. prasowe/Planeta 11

Już w czwartek (10 grudnia) w bibliotece Planeta 11 w Olsztynie, odbędzie się finałowa debata młodych z dorosłymi, która będzie podsumowaniem trzeciej edycji projektu "Młodzi chcą!".

Opis organizatora:: W ciągu ostatnich kilka tygodni w Gimnazjum Nr 13 w Olsztynie trwa trzecia edycja projektu „Młodzi chcą?”. Jest to działanie realizowane przez Stowarzyszenie Aktywności Społecznej „Młyn” dzięki dofinansowaniu Miejskiego Zespołu Profilaktyki i Terapii Uzależnień.

- Przez ponad miesiąc 15-osobowa grupa uczniów bierze udział w serii warsztatów skupiających się na relacjach pomiędzy młodzieżą a dorosłymi- mówi Kamila Radzimińska-Arczak, pomysłodawczyni projektu ze Stowarzyszenia „Młyn”.

– Celem tych spotkań jest wsparcie rozwoju młodych ludzi poprzez wsparcie ich naturalnych zasobów, których oznaką jest ciekawość, otwartość i szczerość. Prawdziwym finałem warsztatów jest debata młodych z dorosłymi, która stanowi okazję do praktycznego wykorzystania zdobytych umiejętności i nawiązania pozytywnych kontaktów pomiędzy pokoleniami - dodaje Kamila.

Po stronie dorosłych zasiądą ciekawi Olsztyniacy reprezentujący następujące „kategorie:” sportowiec, blogerka, zakonnica, podróżnik, buddysta, pracownik więzienia, obcokrajowiec.


Finałowa debata, Młodzi chcą!
Planeta 11, Olsztyn
10 grudnia (czwartek), godz. 17
Wstęp wolny!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB