Kultowy "Mały książę" zagości na ekranach kin 7 sierpnia

2015-08-06 11:00:00 (ost. akt: 2015-08-05 14:31:11)
Kultowy Mały książę zagości na ekranach kin 7 sierpnia

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Film twórcy "Kung Fu Pandy" Marka Osborna przedstawia fantastyczną opowieść, która podbija serca każdego pokolenia. "Mały książę" w kinach od 7 sierpnia.

Mała Dziewczynka zaprzyjaźnia się z ekscentrycznym staruszkiem z sąsiedztwa, który przedstawia się jako Lotnik. Nowy znajomy opowiada jej o niezwykłym świecie, gdzie wszystko jest możliwe. Świecie, do którego dawno temu zaprosił go przyjaciel – Mały Książę. Tak zaczyna się magiczna i pełna przygód podróż Dziewczynki do krainy jej własnej wyobraźni i do bajkowego uniwersum Małego Księcia.

Głosu postaciom użyczyły takie gwiazdy jak: Riley Osborne (Mały Książę), Jeff Bridges (Pilot), Rachel McAdams (Matka), Paul Rudd (Pan Książę), Bud Cort (Król), Paul Giamatti (Nauczyciel), Marion Cotillard (Róża) i Benicio Del Toro (Wąż).

Film wejdzie na ekrany polskich kin 7 sierpnia.

Zobacz jego oficjalny zwiastun:


Oprac. ad

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. czytajka #1790099 | 31.175.*.* 7 sie 2015 12:38

    I nareszcie jakieś wydawnictwo ukłoniło się w stronę najmłodszych czytelników pi klasyczną historię Małego Ksiecia przedstawilo w fajnej oprawie graficznej, kolorowej, bardziej przyjaznej młodszemu czytelnikowi. Już nie mozemy się z luśką doczekać :)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz