Al Pacino w filmie "Idol" w kinach od 3 lipca

2015-06-30 16:51:34 (ost. akt: 2015-07-01 23:51:24)
Al Pacino w filmie Idol w kinach od 3 lipca

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Kto jest Waszym idolem? Jakimi sentencjami, mądrościami, kierujecie się w życiu? Bohater filmu "Idol" wybrał na takowego Johna Lennona i to stało się to punktem zwrotnym w jego życiu...

Danny Collins był kiedyś piękny i młody. Teraz jest już tylko piękny. I odcina kupony od swej piosenkarskiej kariery. Wciąż żyje szybko, nadużywa ile się da i zadaje się z nieprzyzwoicie młodymi kobietami. Gdy odkryje list napisany do niego 40 lat temu przez samego Johna Lennona, postanowi dać sobie jeszcze jedną szansę. Rzuci scenę, zbyt młodą kochankę i większość innych używek, by zaszyć się w małym hotelu i zacząć pisać nowe piosenki. Choć okaże się to trudniejsze niż myślał, uświadomi mu, że jeszcze nie jest za późno, by zejść na ziemię i spróbować zrealizować młodzieńcze marzenia, poznać kobietę swego życia, a przede wszystkim odszukać nigdy nie widzianego dorosłego syna.

Na srebrnym ekranie zobaczymy takie gwiazdy jak: Al Pacino, Annette Bening, Jennifer Garner, Bobby Cannavale i Christopher Plummer.

Reżyserem filmu "Idol" jest Dan Fogelman znany m. in. z scenariusz do filmów: "Auta", "Zaplątani", "Kocha, lubi, szanuje" i "Last Vegas".

"Idol" wejdzie na ekrany polskich kin 3 lipca. Zapraszamy do kina Helios.

Zobacz oficjalny zwiastun filmu:Oprac. ad

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB