Komedia "Dziewczyna warta grzechu" w kinach od 19 czerwca

2015-06-15 15:00:40 (ost. akt: 2015-06-15 09:57:31)
Komedia Dziewczyna warta grzechu w kinach od 19 czerwca

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Peter Bogdanovich, serialowy dr Elliot Kupferberg, wyreżyserował komedię, która opowiada historię dyrektora Broadwayu, który zakochuje się w pragnącej zostać aktorką prostytutce. Film na ekranach polskich kin od 19 czerwca.

Arnold - żonaty reżyser przybywa do Nowego Jorku, by rozpocząć próby do swej najnowszej komedii. Zanim jednak przystąpi do pracy, postanawia skorzystać z uroków wielkiego miasta. Upojna noc w towarzystwie uroczej dziewczyny do towarzystwa o imieniu Izzy nastroi go tak romantycznie, że zaproponuje jej pewien układ. W zamian za porzucenie niegodnego procederu, Izzy otrzyma okrągłą sumkę, by móc zrealizować swe życiowe marzenia. Ta wielkoduszna propozycja rozpęta w życiu Arnolda prawdziwe tornado. Okazuje się, że Izzy całe życie marzyła, by zostać aktorką. Nic dziwnego więc, że zjawia się na castingu do sztuki reżyserowanej przez… Arnolda. Nie byłoby w tym jeszcze nic strasznego, gdyby nie fakt, że jedną z głównych ról w przedstawieniu gra jego żona.

Na kinowym ekranie zobaczymy m. in. Owena Wilsona, Imogen Poots, Kathryn Hahn, Willa Forte, Rhysa Ifansa i Jennifer Aniston.

"Dziewczyna warta grzechu" w kinach od 19 czerwca.

Zobacz oficjalny zwiastun filmu:Oprac. ad

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB