Horror "Poltergeist" w kinach od 29 maja

2015-05-29 09:20:38 (ost. akt: 2015-05-29 09:45:40)
Horror Poltergeist w kinach od 29 maja

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Remake kultowego filmu "Poltergeist" z lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia. Opowiada historię rodziny, która po wprowadzeniu się do nowego domu na przedmieściach przeżywa serię dziwnych zdarzeń. Wszystko komplikuje się, gdy znika ich córka. Wtedy wychodzi na jaw, że dom jest nawiedzony przez złe duchy.

Rodzina z trojgiem dzieci przeprowadza się na spokojne przedmieścia, do pozornie zwykłego domu, który stopniowo zaczyna odkrywać swą mroczną tajemnicę. Kolejne niepokojące znaki stają się zaproszeniem do rzeczywistości dużo bardziej przerażającej niż najgorszy sen. Związany z domem duch poltergeist wykorzystuje przeciwko rodzinie jej największe lęki i porywa najmłodszą córkę do równoległego świata, z którego nie ma ucieczki. Ostateczna konfrontacja z potężnym poltergeistem wydaje się z góry przegrana. Aby go pokonać, bohaterowie będą musieli zrozumieć naturę zła, z którym mają do czynienia. Czy wezwany na pomoc egzorcysta ocali rodzinę, zanim będzie za późno? [opis dystrybutora]

Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest Amerykanin David Lindsay-Abaire, który wcześniej wyreżyserował takie produkcje jak "Oz Wielki i Potężny", "Strażnicy marzeń" czy "Między światami".

Na ekranie zobaczymy m.in Sama Rockwella, Rosemarie DeWitt i Jareda Harrisa.

"Poltergeist" wejdzie na ekrany polskich kin 29 maja!

Zobacz oficjalny zwiastun filmu:oprac. ad

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB