Cyniczne córy Zurychu w Olsztynie

2015-05-10 21:22:37 (ost. akt: 2015-05-10 20:18:54)
Cyniczne córy Zurychu w Olsztynie

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

Już w najbliższą sobotę (16 maja) w olsztyńskiej filharmonii odbędzie się koncert z cyklu POP Filharmonia - "Cyniczne córy Zurychu".

Artur Andrus to dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz, laureat konkursu „Mistrz Mowy Polskiej”. Na co dzień – redaktor trójkowej „Akademii rozrywki”, znany i lubiany konferansjer, komentator „Szkła kontaktowego”.

W czasie spotkań z publicznością Andrus mówi i śpiewa. Na jego recital kabaretowy składają się bardzo różne utwory, ale wszystkie powstały mniej więcej w tym samym celu – wywołania uśmiechu na twarzy słuchacza. A uczynią to z pewnością następujące utwory w wykonaniu artysty, któremu towarzyszyć będzie zespół muzyczny.

Usłyszymy piosenki Nie zaczynaj, Baba na psy, Szalona Krewetka, Mona Lisa – rodowód, Orzeł może, Nazywali go Marynarz – szanta narciarska, Diridonda, Cyniczne córy Zurychu, Biodro ułana, Zając na Manhattanie, Bambino Jazzu, Twarz Moniuszki, Baba na psy – kynologiczny rock liryczny.

Wraz z Arturem Andrusem wystąpią: Wojciech Stec – fortepian, gitara, Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet, Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon i Paweł Żejmo – perkusja.

Koncert z cyklu POP Filharmonia
pt. Cyniczne córy Zurychu; Recital Artura Andrusa

16 maja (sobota), godz. 18, sala koncertowa Filharmonii

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB