„From Beyond The Grave” w kamienicy Naujacka

2015-04-27 13:11:15 (ost. akt: 2015-04-27 13:05:05)
„From Beyond The Grave” w kamienicy Naujacka

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

W kamienicy Naujacka MOK (ul. Dąbrowszczaków 3) jutro (28 kwietnia) zostanie wystawiony anglojęzyczny spektakl teatralny pt. „From Beyond The Grave” — współczesne adaptacje klasycznych opowieści grozy. Będzie to przedstawienie w wykonaniu Loggerheads Theatre Group.

Loggerheads Theatre Group to działająca przy MOK grupa twórcza, skierowana do dzieci, młodzieży i dorosłych w wieku 13-25 lat, którzy zna-ją język angielski co najmniej na poziomie pre-intermediate. A także mają dość ćwiczeń gramatycznych z czasu Present Perfect i chcą, by ich znajomość języka stała się perfekcyjna.

Bezpłatne zajęcia prowadzi Trev Hill. Owocem pracy grupy są cykliczne przedstawienia anglojęzyczne, organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury, zwykle odbywające się w kamienicy Naujacka MOK. Jednym z pierwszych była „Opowieść wigilijna” wg opowiadania Charlesa Dickensa o tym samym tytule, najpopularniejsza w historii świątecznej w krajach anglosaskich.

Aktorami, którzy wcielili się m.in. w postaci Ebenezera Scrooge’a oraz Duchów Dawnych Świąt Bożego Narodzenia, Obecnych Świąt i Świąt Przyszłych byli głównie uczniowie olsztyńskiej szkoły językowej English Perfect. Innym spektaklem z repertuaru grupy twórczej MOK jest „Romeo i Julia”, którego premiera odbyła się w lutym 2014 roku.

„From Beyond The Grave” w kamienicy Naujacka (MOK)
28 kwietnia (wtorek); godz. 18
Wstęp wolny!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB