Dawid Podsiadło wydaje nową płytę: Będzie lepsza od poprzedniej!

2015-04-24 13:55:46 (ost. akt: 2015-04-24 14:02:44)
Dawid Podsiadło wydaje nową płytę: Będzie lepsza od poprzedniej!

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Dawid Podsiadło wydaje kolejną płytę! Krążek ukaże się pod koniec tego roku. Pierwszy album artysty "Comfort and Happiness" podbił listy przebojów i przyniósł Dawidowi wiele nagród. Jaki będzie drugi krążek?

— Jestem podekscytowany, że mogę jeszcze raz z Dawidem współpracować. Ta współpraca jest o wiele bardziej dojrzała. Ta płyta będzie lepsza od poprzedniej. Powinna zauroczyć — stwierdził Dawid Podsiadło, zapytany o nowy album.

Dawid Podsiadło (ur. 23 maja 1993 w Dąbrowie Górniczej) — polski wokalista i autor tekstów. Artysta solowy, a także członek zespołu Curly Heads. Karierę muzyczną rozpoczął dzięki programowi X-Factor, którego został laureatem. W maju 2013 roku nakładem wytwórni płytowej Sony Music Entertainment Poland ukazał się debiutancki album wokalisty pt. "Comfort and Happiness", który w pierwszym tygodniu po premierze uplasował się na 1. miejscu w zestawieniu OLiS. W lutym 2014 roku otrzymał cztery Fryderyki. W marcu natomiast został jednym z laureatów nagród Wiktory, w kategorii Gwiazda piosenki.Zwycięzca polskiej edycji programu X-Factor, Dawid Podsiadło, wystąpił w olsztyńskim Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych. Zaczarował słuchaczy magią swojej muzyki. Wokalista zaprezentował utwory z płyty „Comfort and Happiness”.Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB