Są wyniki sekcji zwłok Roberta Leszczyńskiego

2015-04-08 13:00:22 (ost. akt: 2015-04-08 13:15:03)
Robert Leszczyński, dziennikarz muzyczny

Robert Leszczyński, dziennikarz muzyczny

Autor zdjęcia: Paweł Berkolec

Przyczyną śmierci Roberta była niewydolność wielonarządowa. Tak orzekli śledczy z prokuratury na podstawie wyników sekcji zwłok. Robert Leszczyński zmarł 1 kwietnia około południa. Do niewydolności narządów mogło dojść w wyniku niezdiagnozowanej i nieleczonej cukrzycy. Dokładną przyczynę śmierci poznamy za kilka tygodni.

Są wyniki sekcji zwłok Roberta Leszczyńskiego. Jak informuje rzecznik warszawskiej prokuratury wstępną przyczyną śmierci była niewydolność wielonarządowa. Sekcję przeprowadzono w środę.

Robert Leszczyński, dziennikarz i krytyk muzyczny zmarł w środę 1 kwietnia. Miał 48 lat. Prawdopodobną przyczyną śmierci była niezdiagnozowana cukrzyca.
Dziennikarz pracował m.in. w "Gazecie Wyborczej", tygodniku "Wprost", był też jurorem czterech edycji programu muzycznego "Idol".

Najbardziej kojarzony był z programem telewizyjnym "Idol". Był jurorem w czterech edycji tego popularnego programu telewizji Polsat. W latach 1994-2002 pracował w "Gazecie Wyborczej" jako dziennikarz i krytyk muzyczny, był też redaktorem naczelnym miesięcznika "Laif, a od 2007 do 2010 roku kierował działem Kultura i Styl tygodnika "Wprost". Pełnił funkcję rzecznika Przystanku Woodstock.

Robert Leszczyński urodził się w Olecku i często odwiedzał swoje rodzinne miasto. Wielokrotnie był konferansjerem na Przystanku Olecko. Ostatnio w 2014 roku.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB