Ejtobangla w "Kulturalnym zawrocie głowy" Planety 11

2015-03-19 10:57:11 (ost. akt: 2015-03-19 11:13:18)
Ejtobangla w Kulturalnym zawrocie głowy Planety 11

Autor zdjęcia: Anna Magdalena Kleszcz

Słoneczne reggae, energetyczny rocka z domieszką ska, a wszystko okraszone rapem. Cytrusowo smaczne spotkanie z muzykami z olsztyńskiej grupy Ejtobangla w najbliższy wtorek (24 marca) w Planecie 11.

Spotkanie w cyklu "Kulturalny zawrót głowy" składać się będzie z trzech elementów: minikoncertu, poczęstunku i — mamy nadzieję — burzliwej wymiany muzycznych zdań. W Planecie 11 gościć będzie olsztyński zespół Ejtobangla.

Ejtobangla od ponad roku tworzy autorską muzykę. Połączenie słonecznego reggae, energetycznego rocka z domieszką ska, a wszystko okraszone rapem. Liderami zespołu są Agnieszka Skrycka (uczestniczka m.in. "Bitwy na Głosy" w drużynie Barona i Thomsona, oraz "Szansy na Sukces") i Lukasz Weranis (członek zespołu FameDistrict), którzy są wspierani przez perspektywicznego i zdolnego gitarzystę z naszego regionu Łukasza Berndta i dwa wulkany energii: basistę Kubę Oczkowskiego i perkusistę Krzysztofa Sydora.

Pamiętacie ich najnowszy teledysk do utworu pt. "Cytrusy"? Kręcili go na olsztyńskiej starówce!Spotkanie z zespołem Ejtobangla
24 marca (wtorek), godz. 18:00


Planeta 11, filia Miejskiej Biblioteki Publicznej
al. Piłsudskiego 38, Olsztyn


Materiały organizatora

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB