Majątek dla bękarta? Nigdy! Dramat "Serena" w kinach od 6 lutego

2015-01-22 08:16:54 (ost. akt: 2015-01-22 08:30:08)
Majątek dla bękarta? Nigdy! Dramat Serena w kinach od 6 lutego

Autor zdjęcia: mat. promocyjne / Studiocanal UK

Duet Bradley Cooper i Jennifer Lawrence z "Poradnika pozytywnego myślenia" powraca na ekrany kin tym razem w dramacie pt. "Serena". Film ten to opowieść o małżeństwie idealnym, które posiada wszystko oprócz... dziedzica ich majątku.

George i Serena osiadają w Karolinie Północnej. Wykorzystując naturalne zasoby lasów, rozwijają imperium składów drewna. Serena, dzięki swojej przedsiębiorczości i kierowniczym umiejętnościom może dorównać każdemu mężczyźnie w zarządzaniu posiadłością i majątkiem. Wspólnie z mężem stanowią znakomitą parę, której nic nie jest w stanie przeszkodzić w realizacji wspólnych planów i ambicji. Niestety przyszłość imperium składów drewna George’a Pembertona staje pod znakiem zapytania, kiedy okazuje się, że żona potentata jest bezpłodna. Wszystko wskazuje na to, że spadek przypadnie nieślubnemu synowi męża. Serena, nie zamierza pogodzić się z takim stanem rzeczy. [opis dystrybutora]

Scenarzystą filmu jest Christopher Kyle, twórca takich filmów jak "K19" z Harrisonem Fordem, czy "Aleksander" z Colinem Farrellem. Za rezyserię odpowiada Dunka - Susanne Bier.

"Serena" wejdzie na ekrany polskich kin 6 lutego!

Zobacz oficjalny zwiastun filmu:
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB