Hrabstwo Harrow: Niezliczone duchy

2016-11-10 17:18:45 (ost. akt: 2016-11-10 17:23:46)
Hrabstwo Harrow: Niezliczone duchy

Autor zdjęcia: Mucha Comics

Zapraszamy do hrabstwa Harrow, w którym nic nie jest takim, jakim wydaje się na pierwszy rzut oka. Hrabstwo Harrow: Niezliczone duchy, to ciekawa pozycja nie tylko dla fanów komiksów grozy.

Hrabstwo Harrow top nowa seria komiksowa wydawnictwa Dark Horse wydana w Polsce przez Mucha Comics. Pierwszy tom „Niezliczone duchy” wprowadza nas w mroczny i magiczny świat hrabstwa, w którym nie wszystko jest takie jakim wydaje się być na początku.

Emma wychowywana przez ojca niedługo ma skończyć 18 lat. Im bliżej tego wydarzenia,m tym częściej w jej snach pojawia się drzewo, które rośnie niedaleko jej rodzinnej farmy. Zbliżające się urodziny nastolatki wywołują niepokój wśród mieszkańców hrabstwa Harrow, a wszystko łączy się z wydarzeniami sprzed prawie dwóch dekad i wiedźmą, która została powieszona i następnie spalona.

Seria Hrabstwo Harrow to projekt scenarzysty Cullena Bunn'a, który wcześniej był odpowiedzialny za komiksy wydawane przez Marvela (Deadpool, Spiderman) czy DC (Sinestro, Green Lantern) oraz rysownika Tylera Crooka, który wcześniej pracował w przemyśle gier komputerowych. Hrabstwo Harrow to gęsta opowieść z pogranicza komiksu grozy i fantastyki, w której świat realny i magiczny przenikają się i tworzą fantastyczne tło dla ciekawej fabuły tkanej przez Bunn'a. Warstwa graficzna idealnie współtworzy sielski, ale jednocześnie mroczny klimat amerykańskiej prowincji. Ten efekt wspomaga kolorystyka, która nie nadużywa efektów programów graficznych i jest jednocześnie intensywna, ale też trochę przytłumiona.

Pierwszy tom Hrabstwa Harrow to pozycja nie tylko dla fanów graficznych powieści grozy, ale dla wszystkich pasjonatów komiksu.

HRABSTWO HARROW: NIEZLICZONE DUCHY (tom 1)
Scenariusz: Cullen Bunn
Rysunki: Tyler Crook
Przekład z języka angielskiego: Tomasz Sidorkiewicz
Wydawnictwo: Mucha Comics
Wydawca oryginału: Dark Horse

Michał KrawielKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB