Michał Witkowski na ulicy

2016-06-07 12:58:16 (ost. akt: 2016-06-07 15:38:28)
Michał Witkowski na ulicy

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Już w najbliższy czwartek (09.06) w ramach Olsztyńskiego Obserwatorium Kultury przy Miejskim Ośrodku Kultury Olsztyn odwiedzi Michał Witkowski. Spotkanie odbędzie się na ulicy Rodziewiczówny.

Michał Witkowski, to pisarz wywołujący z jednej strony kontrowersje związane ze stylem bycia, a z drugiej jego daty premiery książki czytelnicy i krytycy zaznaczają w swoich kalendarzach na czerwono. W ostatnim czasie był stałym gościem serwisów plotkarskich, ale to nie przeszkodziło mu w napisaniu kontynuacji kultowego „Lubiewa” – „Fynfundcwancyś”. Będzie to drugi gość powołanego wiosną Olsztyńskiego Obserwatorium Kultury.

– Działalność obserwatorium otworzyło spotkanie Romana Kurkiewicza i prof. Sławomira Buryły na temat książki „Koniec kultury. Koniec Europy”. Wtedy też odbył się koncert popularnego na całym świecie klarnecisty Wacława Zimpla – mówi Emilia Konwerska, koordynatorka programu – To spotkanie pokazało w jakim kierunku chcemy, żeby poszły nasze spotkania. Chcemy podejmować aktualne tematy, zapraszać ważne w polskiej kulturze osoby i prezentować znanych,a le funkcjonujących w środowisku niezależnym autorów – dodaje Emilia Konwerska.

Spotkanie odbędzie się na ulicy Rodziewiczówny o godzinie 18 w czwartek. – będzie rozłożony dywan, na środku będzie stała lampka z abażurem i będą stały dwa fotele – mówi Emilia Konwerska.

kraw

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Zenon #2006640 | 88.156.*.* 7 cze 2016 21:10

    Michal Witkowski to pisarz???to ta szmata ,ktora nosila prowokacyjnie czzapke z symbolami ss

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz