Maraton grozy w kinie Helios! Mamy bilety!

2015-07-29 13:09:56 (ost. akt: 2015-07-29 13:18:54)
Maraton grozy w kinie Helios! Mamy bilety!

Autor zdjęcia: mat. organizatora

W piątek, 31 lipca o godzinie 22 ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza widzów na pełną grozy, przerażającą ucztę filmową...

W ciągu jednej nocy zaprezentowane zostaną dwa premierowe filmy: „Szubienica” i „Taśmy Watykanu”, a następnie na ekranach pojawi się legendarny „Egzorcysta” i przerażające „Wilkołacze sny”.

Taka dawka porażającej grozy i obezwładniającego strachu, długo nie pozwoli nikomu zasnąć. Czy widzowie kin Helios w całej Polsce są na to gotowi?

Start: 31.07. godz. 22/ Meta: 01.08. godz. 06:00

- Szubienica (premiera!)
- Taśmy Watykanu (premiera!)
- Egzorcysta
- Wilkołacze sny

Uwaga! Mamy dla Was cztery pojedyncze bilety. Aby zdobyć jeden z nich należy wysłać sms z uzasadnieniem, dlaczego bilet powinien trafić właśnie do Ciebie. SMS należy wysłać pod numer 7248 w treści wpisując kod ol.imp5.x, gdzie "x" to uzasadnienie. Koszt sms to 2 zł plus VAT. Na smsy czekamy do czwartku (30 lipca) do godz. 14.

Osoby, które otrzymają wejściówkę, zostaną o tym powiadomione telefonicznie.


SZUBIENICA (napisy)
Po dwudziestu latach od tragicznego wypadku, do którego doszło w niewielkim miasteczku podczas szkolnego przedstawienia, uczniowie szkoły postanawiają ponownie wystawić feralną sztukę, aby w dość niefortunny sposób uczcić rocznicę tragedii. Szybko przekonują się jednak, że do pewnych rzeczy lepiej nie wracać.

TAŚMY WATYKANU (napisy)
27-letnia Angela Holme w zagadkowy sposób sprowadza cierpienie i śmierć na każdego, kto znajdzie się w jej pobliżu. Miejscowy ksiądz, ojciec Lozano, zaczyna badać jej przypadek i dochodzi do wniosku, że kobieta padła ofiarą opętania. Bezradny w konfrontacji z siłą nieczystą, zwraca się o pomoc do Watykanu. Na prośbę kapłana, Stolica Apostolska wysyła na miejsce parę doświadczonych egzorcystów – kardynała Bruuna i asystującego mu wikariusza Imaniego. Duchowni nie wiedzą, że przyjdzie im zmierzyć się ze starożytnym demonem, którego szatańskie moce wykraczają poza wszystko, z czym dotychczas mieli do czynienia.

EGZORCYSTA (napisy)
Jest to opowieść o niewinnym dziecku nawiedzonym przez tajemniczego ducha. Matka dziewczynki, zdeterminowana, by uratować ją z mocy demona, zwraca się o pomoc do dwóch księży, przepełnionego wątpliwościami Karrasa, oraz ojca Merrina, o wierze niewzruszonej jak skała. Najlepszy horror wszechczasów nadal przeraża jak żaden inny.

WILKOŁACZE SNY (napisy)
19-nastoletnia Marie (Sonia Suhl) przestaje panować nad swoim ciałem. To co się z nią dzieje, wydaje się mieć związek z wydarzeniami, rozgrywającymi się na rybackiej wyspie zamieszkałej przez jej rodzinę, a także z chorobą jej matki, która od lat porusza się na wózku inwalidzkim. Dziewczyna uświadamia sobie, że jej rodzina skrywa tajemnice, o których istnieniu nie miała dotąd pojęcia. Wrogie nastawienie ludzi budzi w niej niepokój nie mniejszy od tego, który wywołują wyrastające na jej klatce piersiowej włosy. Chociaż miejscowy lekarz zapewnia ją, że wszystko jest w porządku, Marie nie przestaje zadawać sobie pytań o to, kim tak naprawdę jest i jaka jest jej natura.


Tagi: Helios film

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB