Thriller "Lost River" w kinach od 10 lipca

2015-07-08 14:49:25 (ost. akt: 2015-07-08 15:11:37)
Thriller Lost River w kinach od 10 lipca

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Debiut reżyserski aktora Ryana Goslinga. Historia opowiada o Detroit rządzonym przez bezwzględnego herszta, który terroryzuje nieposłusznych mieszkańców. Alternatywna rzeczywistość z elementami fantasy. "Lost River" w kinach od 10 lipca.

Detroit. Przeklęte miejsce, w którym jedni próbują przetrwać, inni oddają się perwersyjnym fantazjom. Okolicą rządzi Bully, który obcina wargi nożyczkami każdemu, kto mu się sprzeciwi. W domu na przedmieściach katatoniczna staruszka Belladonna zawiesza się w świecie swoich wspomnień. W centrum miasta wyuzdany bankier Dave aranżuje krwawe przedstawienia w nocnym klubie, do którego ściągają tłumy. Zmysłowa Billy spełnia jego psychopatyczne zachcianki, by nie stracić dachu nad głową. Jej starszy syn – Bones pomaga matce, zbierając złom, czym naraża się Bully'emu. Rozumie go tylko Rat – dziewczyna z sąsiedztwa ze szczurem w rękawie. Razem snują się po okolicy. Tylko ona wie, jak to wszystko się zaczęło i jak to wszystko zakończyć.

Na srebrnym ekranie zobaczymy m. in Christine Hendricks, Iaina De Caesteckera, Saoirse Ronana, Matta Smitha , Bena Mendelsohna i Evę Mendes.

"Lost River" wejdzie na ekrany polskich kin 10 lipca.

Zobacz oficjalny zwiastun filmu:


Oprac. ad

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB