Pac-Man i Donkey Kong atakują świat. "Piksle" wkrótce w kinach

2015-05-21 13:47:00 (ost. akt: 2015-05-21 13:17:11)
Pac-Man i Donkey Kong atakują świat. Piksle wkrótce w kinach

Autor zdjęcia: Materiały promocyjne

Już w lipcu, atak na świat przypuszczą... bohaterowie kultowych gier sprzed kilkudziesięciu lat. Przed przemianą ludzi w kupkę piksli chronić będzie Adam Sandler, instalator kablówki, który postara się powstrzymać obcych z cyberprzestrzeni. "Piksle" w kinach od 24 lipca!

Kultowi bohaterowie gier lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych powracają. Pac-Man, wielki goryl Donkey Kong, kosmici ze "Space Invaders" najadą Ziemię z kosmosu cyberprzestrzeni. Pamiętacie jak chcieliście ich ustrzelić? Teraz wezmą odwet. Nawet pozytywni bohaterowie gier przejdą przemianę i staną się superzłoczyńcami, których jedynym celem jest zamienienie świata w piksele. Ludzkość znajdzie się w prawdziwym niebezpieczeństwie, znikną miasta, a na ulicach będzie grasował pożerający wszystko wielki Pac-Man. Jeśli myślicie, że macie siedem żyć… Na ratunek światu przyjdzie szkolny kolega prezydenta Stanów Zjednoczonych (Kevin James) - mistrz gier komputerowych sprzed lat, dziś instalator kablówki Sam Brenner (Adam Sandler).
[opis dystrybutora]

Za produkcję odpowiada Chris Columbus znany m.in. z takich kinowych hitów jak: "Kevin sam w domu", "Pani Doubtfire" czy "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" oraz "Harry Potter i Komnata Tajemnic".

"Piksele" w polskich kinach od 24 lipca.

Zobacz oficjalny zwiastun filmu:

Najnowszy trailer:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB