"Kobiece impresje" w Dywitach

2015-03-19 13:33:46 (ost. akt: 2015-03-19 13:35:04)
Kobiece impresje w Dywitach

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Przegląd Sztuki Nieprofesjonalnej Kobiet jak co roku kierowany jest do pań, które poza swoimi obowiązkami zawodowymi i domowymi znajdują czas i chęci, by uzewnętrzniać swoje pasje na płótnie lub papierze.

Zajmują się malarstwem, rysunkiem i kolażem z potrzeby serca, a nie zawodowo i nie mają wykształcenia plastycznego. Zazwyczaj są to mieszkanki Warmii i Mazur, należące do osiedlowych bądź gminnych grup, klubów i stowarzyszeń.

"Kobiece Impresje" budzą wiele emocji, ponieważ jest to pewnego rodzaju święto, możliwość spotkania się w szerszym gronie, ale także konfrontacji do której każda z pań przygotowuje się bardzo dokładnie przez cały rok, a bywa, że nawet kilka lat.

Jest to powód do dumy, także dla ich rodzin, które często wspierają uczestniczki swoją obecnością i motywują do działania.

W tym roku, już po raz szósty Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach zaprasza do wzięcia udziału w przeglądzie. Prace (zgodnie z regulaminem dostępnym na www.gokdywity.eu) należy dostarczyć do dnia 14.04.2015r. do siedziby GOK, przy ul.Olsztyńskiej 28, w Dywitach. Kuratorem Przeglądu jest artysta plastyk Danuta Krajewska.

Wszystkich chętnych zapraszamy na wernisaż wystawy pokonkursowej w czwartek - 23 kwietnia 2015r. o godz.17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Dywitach przy ul.Olsztyńskiej 28.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB