Blanchet, James, Madden, Bonham Carter w filmie "Kopciuszek" ("Cinderella") w kinach od 13 marca

2015-02-24 09:38:01 (ost. akt: 2015-02-24 10:35:38)
Blanchet, James, Madden, Bonham Carter w filmie Kopciuszek (Cinderella) w kinach od 13 marca

Autor zdjęcia: Materiały promocyjne / Disney

Kolejny nafaszerowany gwiazdami, remake baśniowej historii, produkcji Disneya. Po "Tajemnicach lasu" ("Into the Woods") przyszedł czas na "Kopciuszka". W tytułowa rolę wcieliła się piękna Lily James. Premiera filmu na świecie 13 lutego. W Polsce - 13 marca.

"Kopciuszek" to adresowany do całej rodziny film fabularny inspirowany klasyczną baśnią o tym samym tytule. W najnowszej produkcji Disneya, w reżyserii nominowanego do Oscara Kennetha Branagha ("Thor", "Hamlet"), zobaczymy jedne z najbardziej intrygujących aktorek współczesnego kina: Cate Blanchett w roli złej macochy i Helenę Bonham Carter jako dobrą wróżkę. W filmie poznajemy historię Elli, której życie diametralnie zmienia się po niespodziewanej śmierci ojca. Wystawiona na łaskę i niełaskę bezwzględnej macochy i jej dwóch córek, dziewczyna staje się służącą, złośliwie nazywaną Kopciuszkiem… [opis dystrybutora]

Oprócz wymienionych wcześniej Cate Blanchett, Heleny Bonham Carter i Lily James na ekranie zobaczymy takie gwiazdy jak: Richard Madden, Stellan Skarsgård, Holliday Grainger i Derek Jacobi.

Premiera filmu na świecie 13 lutego. W Polsce - 13 marca.

Zobacz oficjalny trailer "Kopciuszka":


oprac. ad

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB