Will Smith w komedii "Focus" w kinach od 6 marca

2015-02-17 08:59:33 (ost. akt: 2015-02-17 10:37:34)
Will Smith w komedii Focus w kinach od 6 marca

Autor zdjęcia: Materiały promocyjne / WB

Film z cyklu uczeń prześcignął mistrza z mnóstwem ciekawych zwrotów akcji i zabawnych dialogów. Tym razem mistrzem (oszustw i kradzieży) jest Will Smith, a uczennicą Margot Robbie.

Will Smith wciela się w postać Nicky’ego, doświadczonego mistrza podstępu, który wdaje się w romans z początkującą oszustką o imieniu Jess (Margot Robbie). Nicky przekazuje podopiecznej tajniki swojego fachu, ale gdy ta zbliża się do niego za bardzo, nagle postanawia zerwać znajomość. Trzy lata później, już jako zawodowa femme fatale, Jess pojawia się w Buenos Aires na wyścigach samochodowych, podczas których gra toczy się o wysoką stawkę. Właśnie tam Nicky stara się wykonać swój najnowszy i bardzo niebezpieczny numer, ale ona zupełnie zbija go z pantałyku i na drodze wytrawnego oszusta zaczynają pojawiać się problemy. [opis dystrybutora]

Za film odpowiedzialny jest duet Glenn Ficarra i John Requa, którzy wyreżyserowali takie hity jak "I Love You Phillip Morris", "Drużyna specjalnej troski", "Looney Tunes znowu w akcji" czy "Zły Mikołaj"

Na ekranach zobaczymy również Rodrigo Santoro, BD Wonga i Geralda McRaneya.

Film będzie miał premierę w Polsce 6 marca!


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB