Zaskakujący, oryginalny, zagadkowy... Thriller "Loft" w kinach od 20 lutego

2015-02-10 13:53:56 (ost. akt: 2015-02-10 13:59:36)
Zaskakujący, oryginalny, zagadkowy... Thriller Loft w kinach od 20 lutego

Autor zdjęcia: Materiały promocyjne

Co byście zrobili, gdybyście w Waszym azylu znaleźli zwłoki martwej kobiety? Trudne pytanie, chociaż sytuacja bohaterów filmu Erika Van Looy'a jest jeszcze bardziej skomplikowana... "Loft" w polskich kinach od 20 lutego!

Grupa przyjaciół na jednej ze wspólnych imprez, postanawia wspólnie kupić loft, który posłuży im jako azyl, odskocznia od nudnego, monotonnego życia małżeńskiego. Od tego momentu ich rzeczywistość wzbogaca się o pasmo rożnych miłostek i schadzek z przypadkowymi kobietami. Zabawa rozkręca się, a klucze cały czas wędrują miedzy nimi aż do momentu, w którym jeden z nich odkrywa w mieszkaniu zwłoki kobiety. Od tej chwili ich życie zamienia się w koszmar. Mężczyźni zaczynają ustalać kto mógł to zrobić, obwiniają siebie nawzajem ale coraz bardziej zarysowuje się wśród nich wizja, że ktoś próbuje się na nich zemścić wrabiając ich w morderstwo.

W filmie zobaczymy: Karla Urbana znanego m.in. z roli Eomera we "Władcy Pierścieni", Jamesa Marsdena rozpoznawanego m.in za rolę Scotta w uniwersum X-mena i Wentworth Miller główny bohater serialu "Prison Break".

"Loft" wejdzie na ekrany polskich kin 20 lutego.

Zobacz oficjalny zwiastun:


oprac. ad

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB